flormet

wysoka jakość produktów oraz szybka dostawa 

 

 

“Wszystkie dostarczone przez nasza firmę produkty posiadają ubezpieczenie OC”

Szukasz nowego dostawcy, lub jesteś nowy w branży?

Sprawdź Nas

Przygotujemy elastycznie dopasowaną ofertę, w sam raz na Twoje potrzeby oraz możliwości. Dzięki wysokiemu poziomowi kontroli jakości w naszej firmie masz gwarancję wysokiego standardu obsługi przesłanych zamówień.

To co nas wyróżnia na tle konkurencji to pełna rejestracja wideo procesu pakowania towaru oraz ubezpieczenie OC na dostarczany przez nas towar. Dzięki współpracy z najlepszymi przewoźnikami masz również możliwość monitorowania przesyłki na każdym etapie jej podróży pod finalny adres. 

 

Umów się na rozmowę z Opiekunem Regionalnym

PARTNERZY

zadowoleni PARTNERZY

Dziękuję za rzetelną i profesjonalną współpracę, oraz godne reprezentowanie marki Inyectometal na rynku polskim. Współpracę z firmą Flormet Sp. z o.o. uważam za wzorcową a samą firmę jako partnera godnego zaufania. Z czystym sumieniem polecam.

Carlos Besoli Vicente             

Dyrektor INYECTOMETAL

„Sukces jest drogą a nie miejscem docelowym”. Myślę, że ten cytat najlepiej opisuje firmę Flormet oraz naszą 20-letnią, bardzo dobrą współpracę. Firma Flormet jest przykładem dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa, które działa z sukcesem na terenie całego kraju. Jest rzetelnym partnerem biznesowym z którym realizujemy wspólne cele.

Ewa Ścierzyńska

Prezes Instal-Projekt

Polecam wieloletnią współpracę z firmą Flormet Sp. z o.o. Jednocześnie dziękuję za profesjonalizm oraz pomoc w budowaniu wizerunku marki Flexitub na rynku polskim.

Miquel Riera Vicente

Właśćiciel Flexitub S.L.