flormet

FLORMET SP. Z O.O.   TWÓJ DOSTAWCA #1

   

“Naszym celem jest wyprzedzanie oczekiwań Klientów oraz oferowanie kompleksowych rozwiązań”

KIM JESTEŚMY

Flormet Sp. z o.o.  jest Producentem oraz dystrybutorem armatury hydraulicznej, sanitarnej oraz grzewczej. Sprzedaż prowadzimy na terenie całej Polski. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży instalacyjno-sanitarnej. Współpracujemy z wiodącymi międzynarodowymi i polskimi producentami, dlatego oferujemy Państwu wyselekcjonowane produkty najlepszej jakości. Mamy na uwadze sezonowość branży, dlatego też utrzymujemy wysokie stany magazynowe oferowanych przez nas produktów. Współpracujemy z najlepszymi firmami transportowymi i spedycyjnymi. Zamawiając u nas, możecie Państwo liczyć na dostawę w ciągu 24-48h w zależności od gabarytów produktów. Jesteśmy elastycznym partnerem handlowym a poprzez ciągłą obserwację i analizę rynku udoskonalamy się dla Was.

MARKA WŁASNA

W odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu na rynek dwóch grup asortymentów dostępnych pod brandem FLP Technology oraz Flormet. Produkty przez nas oferowane wykonane są przy pomocy najnowszych technologii oraz rozwiązań techniki instalacyjnej XXI wieku. FLP Technology oraz Flormet to nowoczesne systemy służące do wykonania instalacji sanitarnych, wodnych oraz grzewczych. Nasze produkty wykonane są z najwyższą starannością zapewnią poczucie pewności i bezpieczeństwa Państwa instalacji grzewczych oraz wodnych w domach i firmach. Budowa naszych produktów łączy w sobie zalety tworzyw sztucznych, mosiądzu i stali. Dzięki temu FLP Technology oraz Flormet to marki godne Państwa zaufania oraz polecenia.

EKO TRANSFORMACJA

Staramy się patrzeć w przyszłość, dlatego też rozwój naszej firmy odbywa się równolegle do myśli o ekologii oraz ochronie klimatu. Na przełomie ostatnich lat podjęliśmy szereg działań mających na celu wdrożenie nowej ekologicznej strategii. Obejmowała ona między innymi wymianę 100% urządzeń pakujących, podnośnikowych oraz transportujących na terenie naszych magazynów na urządzenia elektryczne. Zainwestowaliśmy w pozyskiwanie energii elektrycznej ze słońca dzięki montażowi instalacji fotowoltaicznej na naszych obiektach. Idąc z duchem czasu uruchomiliśmy również pierwszą własną stację ładowania pojazdów elektrycznych dla przyszłej floty.

Produkty w ofercie

Miejsca paletowe

Aktywnych klientów

CZAS DOSTAWY

LAT DOŚWIADCZENIA

SZYBKA DOSTAWA

Poprzez utrzymywanie wysokich stanów magazynowych oraz współpracę z najlepszymi przewoźnikami w Polsce zapewniamy wysoki standard doręczalności. Dostawa do 48h od momentu potwierdzenia zamówienia.

BEZPIECZEŃSTWO

Szybko i skutecznie reagujemy w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów związanych z oferowanymi towarami. Nasze produkty posiadają dodatkową polisę ubezpieczeniową, która jest gwarantem stabilności.

JAKOŚĆ

Obowiązujące w naszej firmie standardy gwarantują Państwu produkty najwyższej klasy. Realizujemy je poprzez szereg restrykcyjnych wymogów, które muszą spełniać współpracujący z nami producenci. 

DOŚWIADCZENIE

Proponowane przez nas rozwiązania poparte są  wieloletnim doświadczeniem w branży. Rozwijając swoją firmę od podstaw mieliśmy okazję dokładnie zapoznać się ze specyfiką działań wielu współpracujących z nami sklepów oraz hurtowni. 

od 1996

REPREZENTUJEMY NAJLEPSZYCH producentów oraz dystrybutorów     z całego świata