Flexitub S.L. nowe rozdanie

Drodzy Klienci

Miło nam poinformować, że minęło już 5 lat od kiedy hiszpańska marka Flexitub S.L. prężnie pojawiła się na rynku w Polsce.  Oferta producenta obejmuje węże w oplocie ze stali nierdzewnej do baterii oraz węże sanitarne do transportowania ciepłej oraz zimnej wody użytkowej. Ofertę uzupełniają również rozciągane węże natryskowe. Wszystkie produkty charakteryzują się wysoką wytrzymałością, 10 letnim okresem gwarancji, oraz pełną zgodnością z wymogami Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH co również zostało udokumentowane nowym polskim certyfikatem.

Cieszymy się, że produkty zostały pozytywnie przyjęte przez rynek a ich wysoka jakość oraz niezawodność spełniły Państwa oczekiwania. Jako upoważniony przedstawiciel producenta  tym bardziej odczuwamy radość, że w październiku bieżącego roku doszło do podpisania nowego oficjalnego kontraktu na kolejne 10 lat.  Dziękujemy bardzo za pokładane w nas zaufanie oraz mamy nadzieję że dalsza współpraca wpłynie jeszcze lepiej na wizerunek marki Flexitub S.L. w Polsce.

Pełen asortyment marki Flexitub S.L. mogą Państwo znaleźć bezpośrednio na naszej stronie internetowej pod adresem Link.  Zapraszamy do współpracy.