DO POBRANIA

KATALOGI DOSTĘPNE DO POBRANIA

Prosimy o wybór dokumentu a następnie kliknięcie i pobranie konkretnego pliku.

TUPY S.A. 2022.1

Firma Tupy S.A. została założona w 1938r. w Joinville w stanie Santa Catarina na południu Brazylii. Jest jedną z najlepszych i najbardziej cenionych firm odlewniczych na świecie. Wyjątkowość firmy, budowana przez dekady, opiera się na doskonałej znajomości cech fizycznych materiałów żeliwnych. Wiedza nabyta przez inżynierów i techników z doświadczeniem
w opracowywaniu produktów, jest integrowana w łańcuch procesów, który gwarantuje
najwyższą jakość wytwarzanych komponentów.

Pobierz Katalog TUPY S.A. – wydanie 2022.1

Polimarky 2022.1

Polimarky jest polskim producentem szerokiej gamy modyfikowanych tworzyw sztucznych przeznaczonych do wytłaczania i formowania wtryskowego. Produkty te powstają w zakładzie produkcyjnym wyposażonym w najnowocześniejszy park maszynowy oraz centrum Badań i Rozwoju. Analizując trendy i potrzeby rynku, Firma Polimarky nieustannie wdraża nowe rozwiązania technologiczne. Inwestując w innowacje, ciągle poszerza oferowany asortyment produktów i wdraża własne, opatentowane rozwiązania. Rozwój innowacyjnych produktów jest podstawowym elementem polityki Polimarky.

Pobierz Katalog PoliMarky – wydanie 2022.1

Flormet 2021.1

Od ponad 26 lat firma Flormet zajmuje się sprzedażą hurtową armatury hydraulicznej, sanitarnej oraz grzewczej na terenie całej Polski. Flormet jest bezpośrednim dystrybutorem wiodących, międzynarodowych Producentów. Pracując nad ciągłym doskonaleniem świadczonych usług, skoncentrowaliśmy się na dążeniu do oferowania i selekcji najwyższej jakości produktów oraz redukcji czasu realizacji zamówień i dostaw do Klientów.  “Naszym celem jest wyprzedzanie oczekiwań Klientów oraz oferowanie kompleksowych rozwiązań.“

Pobierz Katalog Flormet 2021.1

FLP Technology

Właścicielem oraz głównym dystrybutorem marki FLP Technology jest firma Flormet Sp. z o.o. Marka powstała w 2012 roku jako odpowiedź na potrzeby klientów, którzy poszukują produktów i narzędzi o wysokiej wytrzymałości oraz wysokim poziomie wykonania. Asortyment marki FLP Technology wykonany został przy pomocy najnowszej technologii oraz rozwiązań techniki instalacyjnej XXI wieku.

Pobierz Katalog FLP Technology

Valvulas ARCO


Valvulas ARCO jest firmą rodzinną mającą swoją siedzibę w Walencji w Hiszpanii, której głównymi profilami działalności są projektowanie, produkcja i sprzedaż armatury instalacyjnej do wody, gazu, systemów ogrzewania oraz powiązanych z tym akcesoriów. Bezpieczeństwo zawsze było i wciąż pozostaje podstawowym celem firmy. Hasłem przewodnim marki ARCO jest: „Bezpieczniejsze produkty prowadzą do lepszej jakości życia”. Ta idea bezpośrednio przekłada się na misję oferowania produktów najwyższej jakości do zastosowań domowych i przemysłowych. Valvulas ARCO zapewnia 10 lat gwarancji na wszystkie standardowe produkty oraz 25 lat na produkty z serii Vitaq z systemem antykamiennym.

Pobierz Katalog Valvulas Arco

Flexitub S.L.

FLEXITUB S. L. to młoda i dynamiczna firma, założona w 1987 roku w Barcelonie. Specjalizuje się w produkcji elastycznych przyłączy do instalacji wodnych i gazowych, co daje jej pozycję pioniera w tym sektorze na rynku hiszpańskim. Swój krajowy i międzynarodowy rozwój FLEXITUB S.L. zawdzięcza stałemu rozwojowi, który obejmuje ciągłe rozszerzanie gamy urządzeń mających zastosowanie w najbardziej wyrafinowanych i na bieżąco aktualizowanych systemach spełniających wymogi jakości. Tylko w ten sposób możemy mieć pewność bezpieczeństwa produktów na etapie produkcji oraz spełniać wszystkie regulacje, procedury norm certyfikacji i kontroli jakości istotne dla działalności.

Pobierz Katalog Flexitub S.L.

Batmix

Właścicielem marki BATMIX oraz GEOMETRIC jest Polska firma Exec Sp. j. Misją firmy jest, poszukiwanie nowych wzorów, pomysłów oraz prostych form, które odmienią każdy dom. Wieloletnie doświadczenie pozwala na zrozumienie potrzeb każdego klienta. Producent zapewnia 5-letnią gwarancję oraz serwis w domu klienta. Wysoka jakość produktów i świadczonych usług sprawia, że marki BATMIX oraz GEOMETRIC stale wzmacniają swoją pozycję na rynku. W celu zapewnienia klientom swobodnych aranżacji oferują szeroką gamę serii baterii o nienagannej jakości i oryginalnej formie, które stworzone są dla potrzeb każdego nawet najbardziej wymagającego klienta.

Pobierz Katalog Batmix

Disflex

Disflex Iberica S.L. to rodzinne przedsiębiorstwo o międzynarodowym zasięgu, które specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji węży i akcesoriów prysznicowych. Jako jedna z pierwszych w 1966 r. rozpoczęła produkcję węży w oplocie mosiężnym. Ogromne doświadczenie zdobyte w ciągu wielu lat wysiłku, ciężkiej pracy oraz inwestycji w badania i rozwój przedsiębiorstwa pozwoliły na rozwój szerokiej gamy akcesoriów łazienkowych, jednocześnie wyznaczając wysoki poziom jakości zdolnej do zaspokojenia potrzeb każdego sektora rynku, w dowolnym miejscu
na świecie. Idea firmy opiera się na podstawowych wartościach: jakość, wydajność, dążenie do doskonałości w zakresie kompetencji.

Pobierz Katalog Disflex

Jimten

JIMTEN S.A. jest hiszpańską firmą, której siedziba znajduje się w Alicante. Jest jednym z największych europejskich producentów syfonów i odpływów. Najwyższa jakość surowca w powiązaniu z elektroniczną kontrolą procesu produkcji gwarantuje wytworzenie produktów spełniających oczekiwania profesjonalistów. Najistotniejsze walory produktów marki Jimten to łatwość i szczelność połączeń oraz krótki czas montażu. Firma Jimten S.A. kładzie bardzo duży nacisk na produkcję przyjazną środowisku naturalnemu. Firma Jimten na przełomie ostatnich 50 lat przekształciła się od małej rodzinnej firmy do firmy globalnej, lidera w produkcji i dystrybucji tworzyw sztucznych, rozwiązań dla przewodzenia cieczy w dzisiejszych czasach.

Pobierz Katalog Jimten

Uzupełnienie

Każdy kolejny rok to analizowanie potrzeb naszych Klientów, udoskonalanie naszej oferty i poszerzanie jej o kolejne pozycje. Co roku poszerzamy ofertę o produkty odpowiadające na zapotrzebowanie najnowszych trendów armatury sanitarnej. Produkty znajdujące się w tym rozdziale są przez nas systematycznie uzupełniane, dzięki czemu cieszą się uznaniem wśród instalatorów oraz serwisantów, a także wielu osób, które samodzielnie chcą przystąpić do montażu lub naprawy instalacji domowej.

Pobierz Katalog Uzupełnienie

RZT Technika Grzewcza 2021

RZT Technika Grzewcza, to firma produkcyjno-dystrybucyjna w branży instalacyjno-sanitarnej wprowadzająca na rynek innowacyjne rozwiązania, które ułatwiają prace instalatorom.

Pobierz Katalog RZT 2021

Omnires 2021

Wiemy, że ilość produktów dostępnych na rynku może wprawić w zakłopotanie nawet doświadczonych Klientów. Dlatego, jako połączenie świetnej jakości i nienagannego designu, w naszej hurtowni postawiliśmy na sprawdzonego, polskiego producenta armatury łazienkowej. To wszystko łączy w sobie firma OMNIRES a cały jej asortyment możecie Państwo zamawiać w naszej firmie.

Klarwod 2021

KlarwodFirma Klarwod jest wieloletnim specjalistą w zakresie uzdatniania wody, dlatego też asortyment marki znalazł się w ofercie naszej firmy. Wielką zaletą jest fakt, że jako profesjonalny oraz odpowiedzialny Producent publikuje na swojej stronie oraz w mediach społecznościowych tzw. Bazę Wiedzy. Dzięki ich pracy z łatwością mogą się Państwo przekonać np. jak duże zalety ma stosowanie systemu odwróconej osmozy oraz na czym polega zmiękczanie wody.

Pobierz Katalog Klarwod 2021

DZIAŁ SERWISU ORAZ REKLAMACJI

Dokumenty Operacyjne

CERTYFIKATY | ATESTY | DEKLARACJE